برج های خنک کن

May 26, 2011
برج‌های خنک‌ کن کامپوزیتی مکعبی جریان متقاطع

یکی از محصولات اولیه صافیاد، برج خنککننده جریان متقاطع است که در سال 1347 در کارخانه صافیاد ساخته شده و تعداد زیادی از آنها در ساختمانهای مسکونی، اداری و موسسات صنعتی مورد بهرهبرداری قرار گرفتهاند. برجهای خنککننده جریان متقاطع صافیاد که در دو شکل مکعــــــــــبی و ذوزنقهای عرضه میشود، اقتباس از برجهای خنککننده کلاسیک و معروف شرکت MARLEY با فضای چوب چینی میباشند که اکنون با استفاده از تجربیات و آزمایشهای منظم تکمیل و متناسب با نیاز روز صنعت کشور با بدنه فایبرگلاس، سطوح خنککننده و قطرهگیرهای پلیمری عرضه میشود.

برجهای خنککننده سری SXC این شرکت از نوع چهارگوش هستند و عمل مکش به وسیله یک فن محوری که در بالای برج قرار دارد، صورت میگیرد. این نوع برجها به دلیل  داشتن بدنه کامپوزیتی ضمن استحکام و مقاومت در برابر خوردگی، بسیار سبک هستند که این سبب سادگی فونداسیون و تسریع در نصب میگردد. سطوح خنککننده از جنس  PP و PVC میباشند که ضمن عمر طولانی بدلیل فشار استاتیک پایین در ناحیه ورود هوا، نیاز به فن با قدرت کمتری دارد. فن محوری با پرههای کامپوزیتی و سطح مقطع ایرفویل و زاویه قابل تنظیم پرهها دارای طول عمر طولانی و راندمان بالا میباشد.

الکتروموتور برج خنککننده بدلیل قرار گرفتن در مسیر هوا تحت استاندارد IP66 و IP55 و از معتبرترین برندهای اروپایی تامین میشود.

در این نوع برجها سیستم توزیع آب به صورت گرانشی میباشد که ضمن افت فشار کمتر در مسیر آب و نیاز به پمپ کوچکتر، عدم استهلاک و در نتیجه هزینه کمتر و طول عمر بیشتر دارند. قرار گرفتن لوورها، اجازه پاشش آب به بیرون را نخواهد داد و در پی آن اتلاف آب را ب حداقل ممکن میرساند. بدلیل انتقال وزن و لرزش فن به چهارچوب فلزی که جنس فولاد با پوشش گالوانیزه گزم ساخته میشود، میزان لرزش دستگاه بسیار اندک است.

 

10010

تماس با ما

  • تهران - خیابان حافظ - خیابان غزالی پلاک ۹ طبقه دوم
  • ۰۲۱-۶۶۷۰۴۱۵۸ / ۰۲۱-۶۶۷۰۴۱۵۹

 

صافیاد در شبکه های اجتماعی

saphyad
saphyad
By
5.0 stars based on 35 reviews
Google | Google+

We have 5 guests and no members online