محصولات

برجهای خنککن کامپوزیتی مکعبی جریان متقاطع صافیاد

یکی از محصولات اولیه صافیاد، برج خنککننده جریان متقاطع است که در سال 1347 در کارخانه صافیاد ساخته شده و تعداد زیادی از آنها در ساختمانهای مسکونی، اداری و موسسات صنعتی مورد بهرهبرداری قرار گرفتهاند. برجهای خنککننده جریان متقاطع صافیاد که در دو شکل مکعــــــــــبی و ذوزنقهای عرضه میشود، اقتباس از برجهای خنککننده کلاسیک و معروف شرکت MARLEY با فضای چوب چینی میباشند که اکنون با استفاده از تجربیات و آزمایشهای منظم تکمیل و متناسب با نیاز روز صنعت کشور با بدنه فایبرگلاس، سطوح خنککننده و قطرهگیرهای پلیمری عرضه میشود.

برجهای خنککننده سری SXC این شرکت از نوع چهارگوش هستند و عمل مکش به وسیله یک فن محوری که در بالای برج قرار دارد، صورت میگیرد. این نوع برجها به دلیل  داشتن بدنه کامپوزیتی ضمن استحکام و مقاومت در برابر خوردگی، بسیار سبک هستند که این سبب سادگی فونداسیون و تسریع در نصب میگردد. سطوح خنککننده از جنس  PP و PVC میباشند که ضمن عمر طولانی بدلیل فشار استاتیک پایین در ناحیه ورود هوا، نیاز به فن با قدرت کمتری دارد. فن محوری با پرههای کامپوزیتی و سطح مقطع ایرفویل و زاویه قابل تنظیم پرهها دارای طول عمر طولانی و راندمان بالا میباشد.

الکتروموتور برج خنککننده بدلیل قرار گرفتن در مسیر هوا تحت استاندارد IP66 و IP55 و از معتبرترین برندهای اروپایی تامین میشود.

در این نوع برجها سیستم توزیع آب به صورت گرانشی میباشد که ضمن افت فشار کمتر در مسیر آب و نیاز به پمپ کوچکتر، عدم استهلاک و در نتیجه هزینه کمتر و طول عمر بیشتر دارند. قرار گرفتن لوورها، اجازه پاشش آب به بیرون را نخواهد داد و در پی آن اتلاف آب را ب حداقل ممکن میرساند. بدلیل انتقال وزن و لرزش فن به چهارچوب فلزی که جنس فولاد با پوشش گالوانیزه گزم ساخته میشود، میزان لرزش دستگاه بسیار اندک است.

11

تماس با ما

  • تهران - خیابان حافظ - خیابان غزالی پلاک ۹ طبقه دوم
  • ۰۲۱-۶۶۷۰۴۱۵۸ / ۰۲۱-۶۶۷۰۴۱۵۹

 

صافیاد در شبکه های اجتماعی

saphyad
saphyad
By
5.0 stars based on 35 reviews
Google | Google+

We have 52 guests and no members online