مهندسی فروش

گواهینامه ها

طرح حمایت از ایده های نو

شرکت صافیاد، از بدو تأسیس به همت بنیان‌گذار فقید خود، مرحوم مهندس بازرگان اقدام به تجهیز و راه اندازی یک آزمایشگاه تحقیق و توسعه به منظور آزمون و تست سیستم‌ها و دستگاه‌هایی کرد که متناسب با نیاز و شرایط طراحی مصرف کنندگان و مشتریان طراحی و نمونه‌سازی می‌گردید. شرکت صافیاد موفق گردیده است از این طریق تعدادی محصول جدید به بازار عرضه و نام آن را به ثبت برساند. «زنت» نام یکی از این محصولات است که بعد از معرفی و عرضه آن توسط صافیاد به بازار آنچنان مورد توجه و استفاده واقع گردید که در کتاب‌های فنی هنرستان در رشته تأسیسات آموزش داده شد و در حال حاضر نیز بعد از گذشت دوره انحصار تجاری آن توسط دیگر تولید کنندگان، با همین نام تولید و به بازار عرضه می‌شود.

به این ترتیب شرکت صافیاد با اعتقاد و تعهد به لزوم ارائه مستمر محصولات جدید همگام با تحولات تکنولوژی و نیازهای متحول بازار و شرایط اقتصادی کشور آمادگی سرمایه گذاری در طرح‌های نوین در ساخت و تولید تجهیزات سرمایش و گرمایش و سیستم‌های HVAC به منظور تحقق اهداف زیر را دارد:

  • کاهش مصرف انرژی و بازیافت حرارت
  • کاهش مصرف آب
  • کاهش قیمت تمام شده محصولات و اصلاح روش‌های تولید
  • ارتقای کارامدی و کارایی محصولات
  • ایجاد رفاه و امنیت بیشتر برای مشتریان

بر این اساس از همه اساتید، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان رشته‌های مهندسی مکانیک و تأسیسات دعوت می‌نماییم برای عقد قرارداد مشارکت و سرمایه‌گذاری مشترک در زمینه طراحی، تولید و عرضه محصولات نوین با دفتر تحقیق و توسعه شرکت صافیاد تماس حاصل نمایند.

saphyad1
تاریخچه: در نگارش این مطالب از کمک‌های مفید آقایان مهندس انصاری، دکتر نوید بازرگان، مهندس برهمت، دکتر بنی‌اسدی، مهندس خطیبی، مهندس دانشیان، دکتر مهرداد عابدی، مهندس مداح، و مهندس مهدمینا استفاده کرده‌ایم.

تأسیس شرکت
در سال 1332 یازده تن از اساتید دانشگاه تهران که به دلایل وطن دوستانه و احساس مسئولیت اجتماعی خود از ادامه تدریس در دانشگاه بازداشته شده بودند، با ایمان به این واقعیت ...

ادامه ...

تامین قطعات

پا شش یكنواخت و عدم رسوب گرفتگی از ویژگی های منحصر بفرد نازل های ویژه صافیاد است كه بر اساس طرح هایی از شركت های Brentwood و Baltimore با بهترین كیفیت در داخل كشور تولید می شوند.

فن های كامپوزیتی با مقطع ایرفویل، وزن كم و راندمان بالا، هوادهی مورد نظر برای انواع برج های خنك كننده و كولرهای هوایی را تامین و تولید می كند. شركت صافیاد توانایی تامین و تولید فن های محوری تا قطر 16 متر را با همكاری بزرگترین شركت های سازنده فن در دنیا از جمله Howden ، Cofimco ، Hudson و ... را نیز دارد. الكتروموتور به ...

ادامه ...

همکاران تجاری

ادامه ...