پا شش یكنواخت و عدم رسوب گرفتگی از ویژگی های منحصر بفرد نازل های ویژه صافیاد است كه بر اساس طرح هایی از شركت های Brentwood و Baltimore با بهترین كیفیت در داخل كشور تولید می شوند.

فن های كامپوزیتی با مقطع ایرفویل، وزن كم و راندمان بالا، هوادهی مورد نظر برای انواع برج های خنك كننده و كولرهای هوایی را تامین و تولید می كند. شركت صافیاد توانایی تامین و تولید فن های محوری تا قطر 16 متر را با همكاری بزرگترین شركت های سازنده فن در دنیا از جمله Howden ، Cofimco ، Hudson و ... را نیز دارد.

منطقی ترین روش كاهش دور و انتقال قدرت از الكتروموتور به فن در سیستم های صنعتی استفاده از گیربكس های مورد Right Angle و Coaxial به جای تسمه و پولی است كه صافیاد با همكاری شركت های معتبر سازنده از جمله Rossi ، Stober و Marley قادر به تامین انواع گیربكس های استفاده در برج های خنك كننده می باشد.

به منظور انتقال قدرت از موتور به گیربكس از درایو شفت های فولادی و كامپوزیتی با كوپلینگ های فنری و قابل ارتجاع استفاده می شود كه شركت صافیاد با همكاری تولید كنندگان معتبر اروپایی قادر به تامین این قطعات می باشد.

الكتروموتور به عنوان قلب تپنده و عامل اصلی تامین توان مكانیكی، نقل كلیدی را در تجهیزات صنعتی ایفا می كند و اطمینان از كاركرد و بازدهی آن، عامل تعیین كننده در طراحی و ساخت دستگاه ها می باشدكه شركت صافیاد با بهره گیری از تولیدات معتبرترین سازندگان اروپایی همچون Siemens ، Marelli ، ABB و VEM ... زمینه این اطمینان را برای مهندسین طراح خود مشتریان فراهـــــم می كند.

icons

نازل

نازل

 این صفحه به زودی به روز رسانی خواهد شد.