پا شش یكنواخت و عدم رسوب گرفتگی از ویژگی های منحصر بفرد نازل های ویژه صافیاد است كه بر اساس طرح هایی از شركت های Brentwood و Baltimore با بهترین كیفیت در داخل كشور تولید می شوند.

فن های كامپوزیتی با مقطع ایرفویل، وزن كم و راندمان بالا، هوادهی مورد نظر برای انواع برج های خنك كننده و كولرهای هوایی را تامین و تولید می كند. شركت صافیاد توانایی تامین و تولید فن های محوری تا قطر 16 متر را با همكاری بزرگترین شركت های سازنده فن در دنیا از جمله Howden ، Cofimco ، Hudson و ... را نیز دارد.

منطقی ترین روش كاهش دور و انتقال قدرت از الكتروموتور به فن در سیستم های صنعتی استفاده از گیربكس های مورد Right Angle و Coaxial به جای تسمه و پولی است كه صافیاد با همكاری شركت های معتبر سازنده از جمله Rossi ، Stober و Marley قادر به تامین انواع گیربكس های استفاده در برج های خنك كننده می باشد.

به منظور انتقال قدرت از موتور به گیربكس از درایو شفت های فولادی و كامپوزیتی با كوپلینگ های فنری و قابل ارتجاع استفاده می شود كه شركت صافیاد با همكاری تولید كنندگان معتبر اروپایی قادر به تامین این قطعات می باشد.

الكتروموتور به عنوان قلب تپنده و عامل اصلی تامین توان مكانیكی، نقل كلیدی را در تجهیزات صنعتی ایفا می كند و اطمینان از كاركرد و بازدهی آن، عامل تعیین كننده در طراحی و ساخت دستگاه ها می باشدكه شركت صافیاد با بهره گیری از تولیدات معتبرترین سازندگان اروپایی همچون Siemens ، Marelli ، ABB و VEM ... زمینه این اطمینان را برای مهندسین طراح خود مشتریان فراهـــــم می كند.

icons

سیستم هوشمند کنترلی

سیستم هوشمند کنترلی

سیستم کنترلی هوشمند
سیستم های کنترلی هوشمند صافیاد به منظور بهره گیری بهینه از انواع دستگاه های تاسیساتی و تجهیزات حرارتی و برودتی طراحی و در ظرفیت های مختلف عرضه می گردد. این سیستم با اندازه گیری دائم بار حرارتی مورد نیاز، میزان دور موتور و فن را کنترل می نماید و حتی در مواقعی که لازم باشد دستگاه تاسیساتی را از مدار خارج می کند که علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه، به شکل قابل توجهی در میزان انرژی مصرفی صرفه جویی می گردد.

برخی ویژگی های سیستم های هوشمند کنترلی به شرح ذیل می باشد :
1- دارای قابلیت تنظیم دور فن براساس دمای هوا جهت کنترل مناسب دما و صرفه جویی در مصرف انرژی تا 60%
2- دارای حالت انتخاب کارکرد زمستانی و تابستانی
3- قابلیت استفاده در حالات اتوماتیک (توسط سنسور دما) و سه دور دستی (Low,Medium,High)
4- دارای سیستم تنظیم دمای آب خروجی به صورت تدریجی پیوسته
5- دارای سیستم ضد یخ زدگی توسط المنت حرارتی (انتخابی)
6- دارای سیستم نمایش دمای هوا و اختلاف دما روی نمایشگر PLC
7- امکان استفاده از سوئیچ کنترل سطح و شیر برقی برای آب جبرانی بجای فلوتر (انتخابی)
8- امکان استفاده از سوئیچ کنترل ارتعاش (انتخابی)
9- امکان نصب هرنوع سنسور حفاظتی مورد درخواست مشتری (انتخابی)
10-امکان تنظیم زمان روشن شدن و یا خاموش شدن اتوماتیک در روزهای مختلف طبق نیاز مشتری (انتخابی)
11-امکان راه اندازی دستگاه های جانبی نظیر دوزاتور و Water Treatment به صورت زمان بندی شده طبق سفارش مشتری ( انتخابی)
12-قابل نصب و راه اندازی برای تمامی برج های خنک کننده صافیاد و شرکت های دیگر

control cabinet OptimElectro